Arhiva
05.03.2016
559
OBNOVLJENE VEZE BOKELJSKIH I DUBROVAČKIH BORACA I ANTIFAŠISTA
Predstavnici kotorskog Udruženja boraca NOR-a i antifašista Kotor bili su juče na tradiconalnom susretu organizacija boraca Dubrovnika i triju bokeljskih opština u Herceg Novom. Govoreno je o ponovo uspostavljenoj saradnji sa dubrovačkim udruženjem nakon prekida od 17 godina. Delegaciju Udruženja boraca NOR-a i antifašista Kotor predvodio je bivši predsjednik Božidar Mašo Marković, tu su između ostalih bile i sekretarka Daliborka Seferović i članica Anka Perović koje su za svoj rad primile i zahvalnice. Zahvalnica za podršku obnavljanju odnosa dodijeljena je i predsjedniku kotorskog udruženja Nikoli Mršulji koji zbog bolesti nije mogao da prisustvuje skupu. {gallery}ubnordu{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
524
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Sport
27.06.2026
95
MILJENOVIĆ PO OBIČAJU NAJBOLJI
Sport
27.06.2026
41
ĆOROVIĆ NA REPREZENTATIVNOM SPISKU MILOŠEVIĆA
Sport
27.06.2026
58
NAD BOKOM PO MJESEČINI 29. JUNA
Ekonomija
27.06.2026
258
KOTORSKA PIJACA – SMOKVE 5, ŠUMSKE JAGODE 12 EURA
Mali Oglasi