Arhiva
24.02.2016
543
KOTORSKI STRELIČARI USPJEŠNI U IGALU
"Na Osmom otvorenom prvenstvu Crne Gore u streličarstvu, koje je održano za vikend u Igalu nastupili smo u brojnijem sastavu nego do sada, jer sam želio da što više naših takmičara osjeti atmosferu šampionata", rekao nam je u ime Streličarskog kluba "Kotor" Nikola Vukčević, koji je na kraju zauzeo drugo mjesto i srebrnu medalju.
Prvo mjesto pripalo je Milanu Boroviću iz Tivta.
"Naši streličari su postigli zapažene rezultate, pogotovo Maja Filipović u stilu "olimpijskim lukom", poručio je Vukčević, koji je naglasio da je na šampionatu učestvovalo šest klubova iz Crne Gore, kao i ekipa "Mostara" iz Bosne Hercegovine.
{gallery}strelicari16{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
243
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Društvo
27.06.2026
170
KOTORSKI VATROGASCI NAKON DVOSATNE POTRAGE PRONAŠLI DVIJE ZALUTALE OSOBE
Kultura
27.06.2026
168
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Kultura
27.06.2026
997
LJETNJI KONCERT GRADSKE MUZIKE KOTOR DANAS OD 21 SAT
Kultura
27.06.2026
169
IZLOŽBA MOJ GRAD DANAS U GALERIJI POMORSKOG MUZEJA
Mali Oglasi