Arhiva
20.02.2016
520
SARADNJA SA FRANCUSKOM
Za novog predsjednika Ragbi saveza Crne Gore izabran je Mišel Milović.
On je gostujući u programu našeg radija istakao da mu je cilj partnerstvo sa francuskim Savezom i klubovima, gdje je igrao osam godina, kao i formiranje jake lige sa Srbijom.
"Za početak moramo organizovati nekoliko seminara za trenere i napraviti dvije selekcije-Jug i Sjever. Više pažnje treba posvetiti infrastrukturi, jer svaki klub kod nas mora imati i svoj teren.
Drago mi je da sam u Kotoru, koji je imao prvi klub u Crnoj Gori i smatram da su ljudi ovdje predodređeni za ragbi, pogotovo u fizičkom smislu, ali i da im nedostaje disciplina", dodao je Milović.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
27.06.2026
147
DAN BOKELJSKE MORNARICE (VIDEO)
Kultura
27.06.2026
107
KANON PO SVIM UKUSIMA; KRAGUJEVČANI OTVORILI HORSKI FESTIVAL U KOTORU
Društvo
27.06.2026
209
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - KOTORSKI HOROVI
Kultura
27.06.2026
222
TRADICIJA DUGA VJEKOVIMA - OBILJEŽEN DAN BOKELJSKE MORNARICE
Društvo
26.06.2026
439
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Mali Oglasi