Arhiva
REAKCIJE NAKON FINALA
Selektor Crne Gore Vladimir Gojković je istakao da suđenje nije bilo na nivou finala Evropskog prvenstva, pogotovo u posljednjoj četvrtini, ali i da je umor učinio svoje."Bilo je nekih odluka. Imali smo situaciju u svojim rukama, ali taj momenat kada je Radović postigao gol. Jedan sudija je rekao da je gol, drugi da nije, a nakon toga smo odmah primili pogodak. Imali smo reakciju na 9:8, i tu je bilo čisto isključenje nad Nikolom Janovićem. Nije lako protiv Srbije držati stvari pod kontrolom. Bili smo potrošeni, umor je učinio svoje...", rekao je Gojković.Selektor je potom podsjetio na stanje u crnogorskom vaterpolu i da ima još dosta posla do Olimpijskih igara."Treba da budemo pametni nakon ovoga, situacija u crnogorskom vaterpolu nije dobra. I moramo da budemo još bolji do Olimpijskih igara", dodao je Gojković.Kapiten crnogorske reprezentacije Nikola Janović je osuo paljbu po sudijama."Ponosni smo na sve što smo uradili na Evropskom prvenstvu. Ne znam, možda je moglo i drugačije da bude u finalu, ali utisak je da su nas sudije upropastile. Srbija je velika reprezentacija, to su sjajni momci i sa svima smo veoma dobro. Sve što su osvojili zasluženo im je pripalo, ali za ovaj meč nijesam siguran da je bilo tako", rekao je Janović. Fotografija- Radio jadran
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Mali Oglasi