Arhiva
KOTORANI BILI NA BEČKOM SAJMU
U okviru prezentacije Nacionalne turističke organizacije u periodu od 14. do 17. januara, svoju ponudu je na sajmu u Beču predstavila i Turistička organizacija Kotor. Kako nam je saopštila Dragana Samardžić iz TO Kotor, na sajmu je bilo oko 700 izlagača iz 70-ak zemalja i preko 150.000 posjetilaca. „Veliko interesovanje vladalo je za Kotor, a gotovo svi su nam čestitali na priznanju časopisa Lonely Planet. Štand kotorske TO posjetila je i državna austrijska televizija i ambasador Crne Gore u Austriji sa saradnicima. Do kraja mjeseca slijede sajamski nastupi u Istanbulu i Bratislavi, a u februaru će se TO Kotor predstaviti i na sajmovima u Danskoj, Pragu i Beogradu", kazala je Samardžić. Ona je najavila da će se u narednom periodu, pored sajamskih aktivnosti, prikupljati informacije i materijal za nova izdanja kataloga smještaja i gastro kataloga. Kao uvod u glavnu turističku sezonu iz TO Kotor najavljuju i veliki koncert, a više detalja o izvođaču i terminu saopštiće uskoro.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR IZVRŠILA UKLANJANJE OSTAVLJENIH VOZILA I DRUGIH PREDMETA SA PROSTORA NEKADAŠNJE DINARE
Kultura
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Društvo
SVJETSKI DAN BORBE PROTIV ZLOUPOTREBE I KRIJUMČARENJA DROGA
Kultura
34. KOTORSKI FESTIVAL POZORIŠTA ZA DJECU POD SLOGANOM „JESTE LI ČULI.. LETE LASTE, POZORIŠTE RASTE“
Društvo
ODBOR SELJANA LJEŠEVIĆI I SAVJET MZ VRANOVIĆU UPUTIO OTVORENO PISMO MINISTRU ENERGETIKE I RUDARSTVA
Mali Oglasi