Arhiva
01.01.2016
627
AMERIČKA AMBASADORKA NA DOČEKU U KOTORU
Među brojnim posjetiocima koji su Novu Godinu dočekali na glavnom gradskom trgu sinoć je u Kotoru bila i ambasadorka SAD-a u Crnoj Gori Margaret En Ujehara (Margaret Ann Uyehara). Organizatori navode da je posebno zanimljivo što je ambasadorka na doček Nove Godine došla privatno, bez ikakvog službenog poziva te od kompletne novogodišnje ponude u Crnoj Gori odabrala Kotor. Za doček u našem gradu su se pored Kotorana i posjetilaca iz drugih crnogorskih gradova odlučili i brojni gosti iz Rijeke, Dubrovnika, Zagreba, Splita i Beograda, a program se nastavlja i večeras.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
151
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
26.06.2026
117
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
26.06.2026
49
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
26.06.2026
249
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
26.06.2026
124
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi