Arhiva
ROK KONCERT ZA DOČEK NOVE GODINE NA TRGU
Doček Nove 2016. godine u Kotoru je organizovan na glavnom gradskom trgu. Nastupili su bendovi „The Best Beat" (The Beatles tribute band), "Artan Lili" i "Sacri Cuori", a koncertu je prisustvovalo više hiljada posjetilaca. Kotoranima i gostima su se tačno u ponoć sa bine obratili direktor Turističke organizacije Kotor Mirza Krcić i gradonačelnik dr Aleksandar Stjepčević poželjevši im srećnu i uspješnu godinu pred nama. Večeras će u okviru planiranog programa na istom mjestu i u isto vrijeme nastupiti kotorski sastav "Light Under the Black Mountain", zatim "Repetitor" iz Beograda i svjetski čuveni bend iz Siska "The Bambi Molesters". Organizatori su Turistička organizacija Kotor sa NVU "Karampana", uz pokroviteljstvo Opštine Kotor i podršku Ministarstva održivog razvoja i turizma. Podsjetimo, za novogodišnji program izdvojeno je 40 000 eura.
{gallery}novagodina16{/gallery}
Foto-Aleksandar Ratković
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Sport
S VJEVERICOM U NOĆI PUNOG MJESECA
Mali Oglasi