Arhiva
BUKILICA: NADA U POZITIVAN TREND RAZVOJA GRADA
Predsjednik Skupštine opštine Kotor Nikola Bukilica čestitao je Novu godinu građanima putem naših talasa i sajta.
"Svim građanima naše opštine želim srećnu i uspješnu 2016. godinu. Iskreno želim da sljedeću godinu obilježi pozitivni trend razvoja Kotora, da sa uspjehom nastavimo i okončamo projekte koje smo započeli u prethodnom periodu, te da započnemo i nove aktivnosti, na korist svih građana naše opštine. U dobrom radu Skupštine opštine i lokalne samouprave, te uz podršku građana, imamo sve preduslove da usmjerimo svoje znanje, snagu i energiju u prosperitet našeg grada i budućih generacija. Vrijednosti koje naš grad baštini iz svoje bogate tradicije dužni smo čuvati i njegovati, uporno raditi na očuvanju mira i tolerancije i zalagati se za sveopšti napredak. Sa željama za dobro zdravlje, ličnu i porodičnu sreću i uspjeh u radu - srdačno vam čestitam Novu 2016. godinu" – stoji u čestitki predsjednika Skupštine Nikole Bukilice.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Kultura
KONCERT VIOLINISTE VUJADINA KRIVOKAPICA NA FESTIVALU GUDAČA U PERASTU
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Mali Oglasi