Arhiva
KOMEMORATIVNA SJEDNICA U RESURSNOM CENTRU
U Resursnom centru za školovanje i rehabilitaciju lica sa poremećajima sluha i govora „Peruta Ivanović" Kotor danas je održana komemorativna sjednica u znak sjećanja na članove kolektiva koji su preminuli u posljednjih 13 mjeseci.
Borka Mirović, Slavica Latković, Miroslav Braić i Blagota Vujović bili su dugogodišnji članovi kolektiva ovog centra koji su ugradili sebe u decenije rada, koji su se svakodnevno družili učenicima i kolegama i pripremali gluvu djecu za samostalan život. Na komemoraciji održanoj u školskoj dvorani Resursnog centra, u prisustvu članova porodica preminulih članova kolektiva, o njihovom doprinosu i sjećanju na dugogodišnju saradnju govorio je direktor Resursnog centra Kotor Borislav Kašćelan.
Odlazak četvoro vrijednih i nezaboravnih članova kolektiva, ostavio je veliku prazninu u kolektivu Resursnog centra u Kotoru, pogotovo što su svo četvoro bili vezani za nastavni proces i svakodnevni rad i druženje sa učenicima.
„Zbog toga su se članovi kotorskog Resursnog centra na kraju 2015. godine na poseban način oprostili od četvoro preminulih kolega, koji će ostati u trajnom sjećanju učenika i svih zaposlenih u našoj ustanovi", saopšteno je iz Resursnog centra za školovanje i rehabilitaciju lica sa poremećajima sluha i govora „Peruta Ivanović" Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
„SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA“: BRODOVI KOJI SU KOTOR POVEZIVALI SA SVIJETOM
Društvo
KOMUNALNO: OD 1. JULA ODVOZ OTPADA SA PODRUČJA STAROG GRADA OD 19 DO 02 SATA
Društvo
BOKELJSKA MORNARICA DANAS BILJEŽAVA SVOJ DAN - MORNARI NA ULAZU U STARI GRAD
Društvo
OPŠTINA KOTOR POTPISNICA SPORAZUMA O SARADNJI U OBLASTI ZAŠTITE ŽRTAVA TRGOVINE LJUDIMA
Sport
S VJEVERICOM U NOĆI PUNOG MJESECA
Mali Oglasi