Arhiva
25.12.2015
544
PREDSJEDNIK SKUPŠTINE ČESTITA BOŽIĆ
Predsjednik Skupštine opštine Kotor Nikola Bukilica uputio je čestitku građanima povodom Božića. "U ime Skupštine opštine Kotor i svoje lično, sveštenstvu i vjernicima katoličke vjeroispovijesti srdačno čestitam najradosniji hrišćanski praznik - Božić. Nadam se da će i ovoga puta božićni praznici sve ljude ispuniti ljubavlju i zajedništvom, te da će mir i radost prazničnih dana podstaknuti sve nas na međusobno poštovanje, toleranciju, povjerenje i razumijevanje. Vrijednosti koje naš grad baštini iz svoje bogate tradicije dužni smo čuvati i njegovati, a to činimo i ovom prilikom želeći svima sretan Božić", navodi se u čestitki predsjednika Bukilice.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
26.06.2026
32
MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA PODRŽALO FESTIVALE CATTARO JUNIOR I CATTARO TEEN
Društvo
26.06.2026
86
NA VEZU AZAMARA ONWARD
Društvo
26.06.2026
551
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
26.06.2026
235
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
204
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Mali Oglasi