Arhiva
22.12.2015
789
POZIV ETAŽNIM VLASNICIMA
Sekretarijat za urbanizam, građevinarstvo i prostorno planiranje obavještava etažne vlasnike stambenih zgrada o potrebi konstituisanja organa upravljanja. „Organi se osnivaju u svojim stambenim zgradama odnosno ulazima. Neophodno je da se vlasnici obrate Sekretarijatu u cilju sprovođenja aktivnosti na realizaciji predviđenih zakonskih obaveza: podnošenja zahtjeva za određivanje matičnog broja i šifre za stambenu zgradu, odnosno ulaz i donošenja Odluke skupštine stanara o utvrđivanju visine akontacije za troškove redovnog održavanja stambene zgrade. Za sve dodatne informacije vlasnici se mogu obratiti Sekretarijatu za urbanizam, građevinarstvo i prostorno planiranje svakog radnog dana od 08:00 do 11:00 h", stoji u saopštenju.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
459
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
26.06.2026
118
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
100
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Kultura
26.06.2026
796
DANAS SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR
Kultura
26.06.2026
330
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Mali Oglasi