Arhiva
22.12.2015
330
VEČE SA PRIJATELJIMA
Povodom uspješno završene poslovne godine OJU "Muzeji" Kotor, u Crkvi Svetog Pavla će večeras sa početkom u 19 sati biti priređeno druženje pod nazivom „Veče sa prijateljima".
Nakon pozdravnog govora direktora ove ustanove Andra Radulovića i dodjele zahvalnice, biće organizovan koktel. U muzičkom dijelu programa nastupiće kotorska klapa „Škuribanda".
„Ovaj događaj već treću godinu zaredom okuplja ljude iz raznih institucija koje su svojim učešćem doprinjeli radu naše ustanove", navodi se u obavještenju iz OJU „Muzeji" Kotor.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
26.06.2026
459
UCG PRVI UPISNI ROK PRIJAVE DO 16 SATI- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
26.06.2026
120
KOTOR BIO DOMAĆIN OBILJEŽAVANJA MEĐUNARODNOG DANA POMORACA
Društvo
26.06.2026
101
RADULOVIĆ: POMORCI SU AMBASADORI CRNE GORE I KLJUČ GLOBALNE TRGOVINE
Kultura
26.06.2026
797
DANAS SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR
Kultura
26.06.2026
331
HORSKI FESTIVAL U JEDINSTVU PJESMOM SRCU, OD DANAS DO 28. JUNA
Mali Oglasi