Arhiva
RUDAR SLAVIO U KOTORU
U posljednjem desetom kolu prvog dijela prvenstva u Prvoj crnogorskoj ligi za odbojkašice kotorski Gimnazijalac je sinoć u sali Gimnazije i Pomorske škole u Dobroti izgubio od pljevaljskog Rudara 3-0. Pred oko 100 gledalaca ekipa Rudara je odnijela sva tri boda iz Kotora. Prvi set je domaća ekipa odlično krenula i povela 17:10, međutim nije imale snage da privedu set kraju. Imale su domaće i dvije set lopte, ali gostujuća ekipa je imala više koncentracije i riješila set u svoju korist. Druga dva seta ekipa Rudara je od početka seta povela i do kraja iskusno držala prednost. Gimnazijalac: Barbić, Ćetković, Pajović, J. Odalović, Radulović, Kapetanović, Vukadinović, Vujković, Fuštić, Mičić, Reković, Krasnići. Trener: Božidar Barbić. Rudar: Posuka, Božović, M. Vučetić, Lečić, Ćurčić, A. Petrović, T. Vučetić, D. Petrović, Drobnjak, Loncović. Libero Đaković. Trener Nataša Marković. Sudije: Miloš Jovanović i Dragana Vučinić (oboje iz Podgorice).
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ELENA LJILJANIĆ: LOKALNI JAVNI EMITERI I DALJE DRŽE STABILNU POZICIJU
Društvo
KOTOR: UHAPŠEN PRIPADNIK IRANSKE REVOLUCIONARNE GARDE, HAKERSKIM NAPADIMA OŠTETIO SAD ZA 3,4 MILIJARDE DOLARA
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Mali Oglasi