Arhiva
ČESTITKA GRADONAČELNIKA STJEPČEVIĆA
Povodom Dana opštine Kotor čestitku je građanima opštine Kotor uputio predsjednik Opštine dr Aleksandar Stjepčević.
"Najsrdačnije vam čestitam 21. novembar – Dan opštine Kotor!
Takođe, iskreno čestitam i svim našim sugrađanima koji slave Aranđelovdan, kao i onima koji slave Gospu od zdravlja. Dan u kojem Kotor obilježava tri praznika, simbol je dobre tradicije, neuništivog duha tolerancije i razumijevanja – kao dragocjenih i trajnih vrijednosti koje baštinimo iz drevne i bogate istorije našeg grada. Kao gradonačelnik Kotora, iskreno se nadam da će program manifestacija planiranih za Dan opštine, koje traju do kraja mjeseca, na pravi način doprinijeti prazničnoj atmosferi ovog 21. novembra. Dragi moji sugrađani, uz želje za dobro zdravlje, sreću i uspjeh u životu i radu - još jednom vam iskreno čestitam 21. novembar" – stoji u čestitki koju je potpisao predsjednik Opštine dr Aleksandar Stjepčević.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
AKCIJOM GRAĐANA KNJIŽNI FOND PRVE JAVNE BIBLIOTEKE PRIVREMENO ZBRINUT U DOMU STARIH „GRABOVAC“ U RISNU
Ekonomija
U KOTORU DANAS BORAVI 9 023 GOSTA
Društvo
U SASTAVU DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST 16 PROFESIONALACA I 15-TAK VOLONTERA - DRAGUTINOVIĆ: OPREMA FUNKCIONALNA, VOZILA U ISPRAVNOM STANJU
Sport
LAHOR USPJEŠAN NA KUPU JEDRILIČARA SA ŠKVERA, U TOKU PRIJAVE ZA NOVU GRUPU ŠKOLE JEDRENJA
Sport
MLADI CRNOGORSKI VATERPOLISTI NA SP U PORTUGALU
Mali Oglasi