Arhiva
FEŠTINE MAŽORETKE I GRADSKA MUZIKA U DUBAIJU
Mažoretke udruženja "Fešta" i Gradska muzika Kotor, na poziv Ministarstva kulture i Vlade Ujedinjenih Arapskih Emirata, od 28.novembra do 7.decembra boraviće u Dubaiju i Abu Dabiju, gdje će učestvovati na proslavi povodom 44 godine nezavisnosti ove zemlje, zajedno sa još četrdesetak grupa iz cijelog svijeta.
"Gostovanje u Emiratima biće u znaku proslave jubileja deset godina rada mažoretki "Fešta", rekla nam je trenerica i koreografkinja Mirjana Miljanović, koja je istakla da se sve održava u godini, koju će kotorske mažoretke pamtiti i po odbrani titule prvaka Evrope u kadetskoj konkurenciji.
"Na najljepši mogući način obilježavamo deceniju postojanja i nadam se da ćemo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima dostojno predstavljati Kotor i Crnu Goru", dodala je Miljanović za naš program.
Kotorska ekspedicija brojaće ukupno 15 ljudi.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Ekonomija
INFO DAN I RADIONICA “FORMA ZA BIZNIS PLAN – OBRAZAC 2”
Društvo
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Društvo
U KOTORU TRI BRODA SA 7.486 PUTNIKA
Društvo
DRUGI RAZGOVOR IZ CIKLUSA SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA: O POMORSKIM VEZAMA I POČECIMA TURIZMA U KOTORU, DANAS NA PRČANJU
Kultura
KONCERT HORA SPIVANOČKI DANAS OD 21 SAT
Mali Oglasi