Arhiva
02.11.2015
428
KOTORANKE ISPUSTILE POBJEDU
U četvrtom kolu Prve lige odbojkašica kotorski Gimnazijalac je sinoć poražen u Nikšiću od istoimene ekipe 3-2 u setovima.
Iako su vodile sa 2-0, Kotoranke nisu uspjele da duel privedu kraju, već su u dramatičnoj završnici, pogotovo četvrtog seta kojeg su izgubile 26-24, dozvolile protivniku da se vrati u meč i zabilježi trijumf.
Po setovima Nikšić – Gimnazijalac 3:2 (20:25, 22:25, 25:20, 26:24, 15:6)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
145
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
24.06.2026
192
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
24.06.2026
268
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
24.06.2026
621
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
24.06.2026
270
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi