Arhiva
30.10.2015
501
I DALJE OPASNOST OD KLIZIŠTA U KAVČU
Klizište u blizini crkve Svete Petke u Kavču još uvijek stvara probleme mještanima u ovom dijelu opštine. Kako nam je kazao direktor gradske Direkcije za uređenje i izgradnju Ivo Magud, firma „Ding" iz Podgorice obavila je geodetsko snimanje. „Čeka se elaborat o geotehničkom istraživanju terena za izradu projekta potpornog zida i dijela saobraćajnice u Kavču" – kaže Magud za Radio Kotor i dodaje da je posao preko tendera dobila firma „Zigma" iz Nikšića. „ Oni sa elaboratom kasne zbog unutrašnjih problema , a mi smo im uputili pismo u kojem ih obavještavamo da ćemo zbog neispunjavanja obaveza raskinuti ugovor. Ipak, dobili smo obećanje da će posao biti završen, a drugo objašnjenje nažalost u ovom trenutku ne mogu dati" – kaže Magud.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
24.06.2026
132
PANEL DISKUSIJA GRAD KOJI MIJENJAMO ILI GRAD KOJI GUBIMO, 30. JUNA U 19 SATI
Ekonomija
24.06.2026
183
JAVNI POZIV ZA RASPODJELU BUDŽETSKIH SREDSTAVA NAMIJENJENIH FINANSIRANJU POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA U OPŠTINI KOTOR ZA 2026. GODINU
Društvo
24.06.2026
252
UCG PRVI UPISNI ROK- NA POMORSKOM FAKULTETU 220 SLOBODNIH MJESTA, 150 NA FAKULTETU ZA TURIZAM I HOTELIJERSTVO
Sport
24.06.2026
581
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
24.06.2026
261
POVODOM VIJEKA POSTOJANJA DVD BOGOLJUB BREZIĆ PERAST U SUBOTU POMEN PREMINULIM ČLANOVIMA
Mali Oglasi