Arhiva
PORAZ JADRANA OD PRIMORJA
U 1.kolu A grupe Lige šampiona u vaterpolu Jadran Carine je sinoć u Herceg Novom poražen od riječkog Primorja 11-9. Strijelci za Novljane bili su Janović i Popadić po 2, Kovačić, Vidović, Banićević, Ranđić i Pješivac po 1 gol. U timu sa Kantride najefikasniji je bio Bošković sa 4 pogotka, Dedović i Ećenike su postigli po 2, a Vukićević, Vrlić i Šetka po 1 gol.
Izabranici Vladimira Gojkovića u 2.kolu 11. novembra gostuju Barseloneti.
U preostala dva meča grupe "A" Eger Uroša Čučkovića i Olimpijakos su remizirali 8-8, a Barseloneta je savladala Špandau 9-7.
U "B" grupi Pro Reko je uz dva gola Aleksandra Ivovića pobijedio 15-4 Galatasaraj, za koji je Mlađan Janović postigao 3 gola.
OSC je kao domaćin, uz jedan gol Draška Brguljana, izgubio od Juga 9-7, a Partizan je u Beogradu poražen od Solnoka 14-9.
Četiri gola za tim Vladimira Vujasinovića dao je Gavril Subotić.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA DUŠANA DAVIDOVIĆA - FEŠTA KAMELIJA PRILIKA ZA TURISTIČKI PRODOR
Sport
DRUGO KOLO KOTORSKE LIGE TRČANJA 31. DECEMBRA U 10 SATI
Zabava
MANIFESTACIJA PERAŠKA ZIMA DANAS OD 14 SATI
Kultura
DIGITALNA TURA KROZ REKONSTRUKCIJU RIMSKE VILE U RISNU SJUTRA U CRKVI SVETOG PETRA I PAVLA
Kultura
NA DANAŠNJI DAN ROĐEN JE KOMPOZITOR IVAN BRKANOVIĆ – FESTIVAL GUDAČA PERAST OBILJEŽAVA 120 GODINA OD NJEGOVOG ROĐENJA
Mali Oglasi