Arhiva
MAMULI KUP U PODVODNOM RIBOLOVU
U organizaciji Sportskog ribolovnog kluba ,,Mamula", a uz podršku Turističke organizacije Herceg Novi, juče je održan peti otvoreni Kup Herceg Novog u podvodnom ribolovu.
Učestvovalo je sedam klubova iz Crne Gore i dva iz Hrvatske, a najuspješnija je bila ekipa domaćina Mamula iz Herceg Novog, koja je svojim ulovom sakupila 12.600 bodova.
Drugoplasirana je ekipa Stožanac iz Splita sa 5.760 bodova, a treće mjesto zauzela je podgorička ekipa Deep blue sa 3.335 bodova
Mjerenje ulova i proglašenje najboljih obavljeni su u hotelu Aleksandar, a po pravilima boduje se svaka riba preko 400 grama, osim kernje i divljači, koje moraju imati minumum 2.500 grama.
Svaka vrsta dobija bonus od hiljadu poena.
Najveća ulovljena riba je bila palamida od 2.600 grama koju je ulovila ekipa Mamula iz Herceg Novog.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
RADULOVIĆ: NAŠI POMORCI U PERSIJSKOM ZALIVU DA SE JAVE MINISTARSTVU
Društvo
SAOPŠTENJE MINISTARSTVA VANJSKIH POSLOVA POVODOM BEZBJEDNOSNE SITUACIJE NA BLISKOM ISTOKU
Sport
FRANCIŠKOVIĆ I ŠKURIĆ ZA DVIJE POBJEDE MLADIH RUKOMETAŠICA KOTORA
Sport
IZJAVE NAKON MEČA BOKELJ-JEDINSTVO 1-4
Sport
PORAZ BOKELJA, NEISKORIŠĆEN PENAL, EVRO GOL KORAĆA
Mali Oglasi