Arhiva
DOBRODOŠLICA JAPANCIMA UZ GRADSKU MUZIKU
Rano jutros u Kotor je uplovio kruzer „Ocean Dream" poznatiji kao „Brod mira". Turistička organizacija Kotor upriličila je doček za japanske goste najprije uz priganice i rakiju, a potom muzičku dobodošlicu Gradske muzike koja je ih je dočekala u luci Kotor a potom nastavila svoj tradicionalni đir kroz grad.
"U sklopu ovog programa TO Kotor i Eko centrar Delfin organizovali su radionicu na temu Održivo upravljanje otpadom- kompostiranje. Učesnici radionice su studenti i volonteri iz Japana kao i učenici JU OŠ Veljko Drobnjaković iz Risna sa svojim profesoricama i direktorom škole. Za učesnike organizovan je obilazak grada, šetnja do Sv. Ivana i vožnja brodom po Bokokotorskom zalivu. Predstavnici Broda mira su se zahvalili na srdačnom gostoprimstvu i izrazili želju za nastavkom saradnje u cilju promocije ljudskih prava i zaštite životne sredine" - stoji u saopštenju Turističke organizacije.
{gallery}japancistigli{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
VUČKOVIĆ PRVI NA BRDSKOJ AUTO-TRCI KUČI 2026
Društvo
UDES NA DRAGALJU - PERAŠKI VATROGASCI IZVUKLI POVRIJEÐENOG IZ VOZILA
Društvo
IZLOŽBA MALI UMJETNICI ZA VELIKO MORE – PEKOVIĆ: ŽELJELI SMO DA KROZ UMJETNOST POKAŽEMO PROBLEM ZAGAĐENJA MORA (AUDIO)
Kultura
KONCERT UČENIKA I PROFESORA NEW JERSEY ACADEMY OF MUSIC 27. JUNA
Društvo
CRNOGORSKI POMORCI VEĆ DVA MJESECA BLOKIRANI U ORMUSKOM MOREUZU
Mali Oglasi