Arhiva
ČESTITKA GRADONAČELNIKA POVODOM BAJRAMA
Predsjednik Opštine Kotor dr Aleksandar Stjepčević u svoje i u ime lokalne samouprave čestitao je Kurban Bajram vjernicima islamske vjeroispovjesti. U čestitki koju je uputio predsjedniku Odbora Islamske zajednice za Boku Kotorsku i Budvu Ademu ef. Emroviću, predsjednik je rekao: „Zadovoljstvo mi je da svim vjernicima islamske vjeroispovijesti na području Boke i Budve i Vama lično najsrdačnije čestitam veliki islamski praznik Kurban Bajram. To je prilika da Vama lično i svim pripadnicima islamske zajednice uputim iskrene želje za dobro zdravlje, ličnu i porodičnu sreću. Želim da dani Kurban Bajrama svima koji slave donesu radost i mir, slogu, prijateljstvo i razumijevanje, praštanje i ljubav, da doprinesu zajedništvu i skladnom viševjerskom i veišenacionalnom suživotu kojim se ponosi Boka i Crna Gora" – stoji u čestitki predsjednika Opštine Kotor dr Aleksandra Stjepčevića.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
KOTOR DANAS DOČEKUJE TRI BRODA SA OKO 1.900 PUTNIKA
Kultura
SPD JEDINSTVO - KONCERT ŽENE KOMPOZITORI PRAVOSLAVNE DUHOVNE MUZIKE VEČERAS
Društvo
DRUGI RAZGOVOR IZ CIKLUSA SVJEDOCI JEDNOG VIJEKA: O POMORSKIM VEZAMA I POČECIMA TURIZMA U KOTORU, SJUTRA NA PRČANJU
Kultura
KONCERT HORA SPIVANOČKI
Kultura
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR PREKOSJUTRA
Mali Oglasi