Arhiva
OKOM I RIJEČJU NAŠE SLUŠATELJKE
Naša slušateljka nam je danas poslala fotografije na kojima se vidi razbacano smeće u užem gradskom jezgru.
„Došla sam u Kotor nakon duže puze. Čim sam izašla iz autobusa vidjela sam ružan prizor - mnoštvo plastičnih flaša i ostalog smeća. Slično je bilo i koji metar dalje-u kanalu kod nekadašnjeg Vračara. Mnogi posjetioci Kotora dolaze u naš grad autobusom i već na stanici imaju šta da vide. Slika smeća koje se nalazi svuda unaokolo, nerjetko je prvi utisak o gradu. Kasnije sam u Starom gradu pitala predstavnike opštinske Komunalne policije da li mogu nešto da urade i prilično me je razočaralo kada su mi negativno odgovorili. S obzirom na to da je Radio Kotor javni servis koji cijenim, predlažem da pitate nadležne službe zašto svakodnevno ne održavaju grad", kazala nam je naša sugrađanka.
{gallery}autobuskasmece{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
OPEN KUP PLAV 2026 – BRONZANA ODLIČJA TAKMIČARIMA DŽUDO KLUBA KOTOR
Sport
DŽUDO KLUB KOTOR: 34 ČLANA POLAGANJEM STEKLA POJASEVE
Društvo
UO UCG: PROF. DR TATIJANA DLABAČ IMENOVANA ZA DEKANKU POMORSKOG FAKULTETA U DRUGOM TROGODIŠNJEM MANDATU
Sport
BALIĆ: OČEKUJEMO FORMIRANJE EKIPE PRIJE DRUGE FAZE PRIPREMA
Društvo
INTERVENCIJA PRIPADNIKA SLUŽBE ZAŠTITE I SPAŠAVANJA - POVRIJEĐENU OSOBU BEZBJEDNO SPUSTILI SA BEDEMA
Mali Oglasi