Arhiva
MATURANTI NA EKSKURZIJI
Učenici završnih razreda Srednje pomorske škole Kotor krenuli su jutros na matursku ekskurziju. Prva dva dana provešće u Banja Luci, a potom će nastaviti put ka centralnoj Evropi. Agencija koja je organizovala devetodnevnu ekskurziju je ,,Sky tours" iz Nikšića. Na put je krenulo 110 učenika i četiri profesora. Kako sun am kazali u Upravi škole o toku ekskurzije redovno će nas obavještaviti.
Učenici završnih razreda Gimnazije Kotor juče su krenuli na osmodnevnu matursku ekskurziju, a kako nam je saopšteno iz škole tokom popopodneva su stigli u Banja Luku. Nakon panoramskog razgledanja smješteni su u hotel u centru grada. „Učenici su raspoloženi i put protiče u najboljem redu, a sjutra ujutru kreću za Budimpeštu" – rečeno nam je iz škole.
Podsjetimo, na put je krenulo 126 učenika, pet profesora, ljekar i vodiči Atlas-tours agencije iz Podgorice. Profesori su Miroslav Kilibarda, Danijela Nikolić, Jelena Vukšić-Parteli, Nenad Meštrović i Boško Vukčević.
Foto-otvoreni.hr
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
OPEN KUP PLAV 2026 – BRONZANA ODLIČJA TAKMIČARIMA DŽUDO KLUBA KOTOR
Sport
DŽUDO KLUB KOTOR: 34 ČLANA POLAGANJEM STEKLA POJASEVE
Društvo
UO UCG: PROF. DR TATIJANA DLABAČ IMENOVANA ZA DEKANKU POMORSKOG FAKULTETA U DRUGOM TROGODIŠNJEM MANDATU
Sport
BALIĆ: OČEKUJEMO FORMIRANJE EKIPE PRIJE DRUGE FAZE PRIPREMA
Društvo
INTERVENCIJA PRIPADNIKA SLUŽBE ZAŠTITE I SPAŠAVANJA - POVRIJEĐENU OSOBU BEZBJEDNO SPUSTILI SA BEDEMA
Mali Oglasi