Arhiva
JOŠ UVJEK SMANJENA IZDAŠNOST GORNJOGRBALJSKIH IZVORIŠTA
Vodosnabdijevanje na području kotorske opštine danas je redovno, a voda je u svim djelovima grada upotrebljiva za piće – saopšteno nam je iz gradskog Vodovoda. Izuzetak su potrošači iz dijela naselja Pržice koji se snabdijevaju sa gornjogrbalsjkih izvorišta. "Dio naselja kojem je voda obezbijeđena sa rezervoara na Trojici ima redovno snabdijevanje vodom, ali zbog slabe izdašnosti gornjo-grbaljskih izvorišta ostatak naselja ima otežano vodosnabdijevanje" – kazao nam je tehnički direktor Velemir Dragić. Po njegovim riječima, redovnim platišama koji nemaju uredno snabdijevanje obezbijeđena je pitka voda iz cistijerni Vodovoda. "Uglavnom se radi o objektima na visočijim kotama iznad puta u naselju Pržice" – kaže Dragić. On apeluje na potrošače da se za sva pitanja obrate gradskom Vodovodu putem telefona 323 071.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
OPEN KUP PLAV 2026 – BRONZANA ODLIČJA TAKMIČARIMA DŽUDO KLUBA KOTOR
Sport
DŽUDO KLUB KOTOR: 34 ČLANA POLAGANJEM STEKLA POJASEVE
Društvo
UO UCG: PROF. DR TATIJANA DLABAČ IMENOVANA ZA DEKANKU POMORSKOG FAKULTETA U DRUGOM TROGODIŠNJEM MANDATU
Sport
BALIĆ: OČEKUJEMO FORMIRANJE EKIPE PRIJE DRUGE FAZE PRIPREMA
Društvo
INTERVENCIJA PRIPADNIKA SLUŽBE ZAŠTITE I SPAŠAVANJA - POVRIJEĐENU OSOBU BEZBJEDNO SPUSTILI SA BEDEMA
Mali Oglasi