Arhiva
ZATVORENI SEZONSKI INFO-PUNKTOVI
Punktovi za prijavu i odjavu boravka turista zatvoreni su juče u Dobroti 1, Orahovcu, Perastu, Morinju, Stolivu i Bigovi, a tokom protekla dva mjeseca na pomenutim mjestima bilo je prijavljeno 8.434 gosta.
Iz Turističke organizacije Kotor podsjećaju da će do 1. oktobra raditi punktovi u naselju Sv. Stasije, na Prčanju, Lastvi Grbaljskoj i u Risnu, te da će informativno turistički centar na lokalitetu "Rimski mozaici" raditi tokom čitave godine, kao i kancelerija u Starom gradu pored pošte.
„Kako smo i predvidjeli, otvaranje info-punktova smanjilo je gužve i omogućilo brže i efikasnije pružanje usluga turistima. Planiramo da do naredne ljetnje turističke sezone unaprijedimo rad ovih turističko-informativnih centara", kažu u lokalnoj Turističkoj organizaciji.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
OPEN KUP PLAV 2026 – BRONZANA ODLIČJA TAKMIČARIMA DŽUDO KLUBA KOTOR
Sport
DŽUDO KLUB KOTOR: 34 ČLANA POLAGANJEM STEKLA POJASEVE
Društvo
UO UCG: PROF. DR TATIJANA DLABAČ IMENOVANA ZA DEKANKU POMORSKOG FAKULTETA U DRUGOM TROGODIŠNJEM MANDATU
Sport
BALIĆ: OČEKUJEMO FORMIRANJE EKIPE PRIJE DRUGE FAZE PRIPREMA
Društvo
INTERVENCIJA PRIPADNIKA SLUŽBE ZAŠTITE I SPAŠAVANJA - POVRIJEĐENU OSOBU BEZBJEDNO SPUSTILI SA BEDEMA
Mali Oglasi