Arhiva
24.08.2015
1003
SVI NA BANJ – PRIKUPLJENO PREKO 2.000 EUR
Na humanitarnom gradskom takmičenju u plivanju štafeta za Udruženje paraplegičara Kotor pod nazivom „Svi na Banj" prikupljeno je 2.012 EUR. Prema informaciji iz aerobik kluba ASPIDA, koja je proteklog vikenda sa VK Primorac bila organizator takmičenja, učestvovalo je 119 štafeta sa po četiri člana. Najmlađi učesnik je imao četiri, a najstariji 71 godinu. Kategorije u kojim se plivalo bile su: gavice, mačkulje, labre, cipoli muški, cipoli ženski, brancini muški, brancini ženski, lignje, škombri, palamide, sipe, hobotnice, murine 1, murine 2, delfini, tune i kitovi. U "ćapavanju pršuta" pobijedio je Vlado Lalošević. Foto - Facebook Aspida {gallery}svinabanj{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
23.06.2026
93
ODRŽAN ZAVRŠNI KONCERT POLAZNIKA MASTERKLASA ROMANA SIMOVIĆA
Sport
23.06.2026
357
NENAD BRNOVIĆ NOVI TRENER BOKELJA
Sport
23.06.2026
143
VPK PRIMORAC IZDAO PUBLIKACIJU LUČA NAŠEG ZALIVA
Ekonomija
23.06.2026
215
ODRŽAN INFO DAN POVODOM JAVNOG POZIVA ZA PODRŠKU POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA: STOČARSTVO I POLJOPRIVREDA U FOKUSU
Sport
23.06.2026
399
BOKELJ UPALIO MOTORE, OD 11. JULA PRIPREME NA ZLATIBORU
Mali Oglasi