Arhiva
18.08.2015
700
SEMINAR U ORGANIZACIJI ANIME
Centar za žensko i mirovno obrazovanje "Anima" iz Kotora, od danas do 23.avgusta organizuje "Mirovnu koloniju" u Kući slobodne misli u Kavču.
Ove godine biće realizovan seminar sa svjedokinjama sa Ženskog suda, koji je održan u maju ove godine u Sarajevu. Tema seminara je „Stabilizacija i relaksacija" .
U fokusu su teme: rodni identiteti, nacionalni identiteti, feministička etika brige, rješavanje konflikata i solidarnost. Seminar vodi Ljupka Kovačević.
Na ovaj način „Anima" daje svoj doprinos ličnom razvoju učesnica i razvoju zajedništva i mira u regionu.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
23.06.2026
98
U KOTORSKOJ LUCI DANAS NORWEGIAN GEM SA 2.590 PUTNIKA
Sport
23.06.2026
206
DJEČACI BOKELJA USPJEŠNI U AUSTRIJI
Kultura
23.06.2026
168
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR 26. JUNA
Društvo
23.06.2026
157
OPŠTINI KOTOR ZAHVALNICA POVODOM JUBILEJA ČETVRTINE VIJEKA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA CRNE GORE
Ekonomija
23.06.2026
477
DANAS INFO DAN POVODOM RASPISIVANJA JAVNOG POZIVA PODRŠKE POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA
Mali Oglasi