Arhiva
17.08.2015
556
PRVA MIRNA NOĆ ZA KOTORSKE VATROGASCE
Nakon niza intervencija kotorski vatrogasci sinoć su imali prvu mirnu noć.
„Juče su naše ekipe bile u Kavču gdje je gorjelo nisko rastinje, a potom je izbio veliki šumski požar između Stoliva i Veriga pa smo intervenisali i na ovoj lokaciji" – kaže za Radio Kotor komandir Službe zaštite i spašavanja Maksim Mandić. Kako navodi, zbog loših vremenskih prilika juče je u blizini crkve Svetog Matije oboreno stablo koje je zakrčilo saobraćajnicu. „Iz pomenutog razloga smo i ovdje intervenisali, a nakon toga smo čistili magistralu iza tunela ka Tivtu" – rekao nam je Mandić.
Kiša je pomogla u gašenju požara pa je jutros stanje na području kotorske opštine stabilno.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
23.06.2026
98
U KOTORSKOJ LUCI DANAS NORWEGIAN GEM SA 2.590 PUTNIKA
Sport
23.06.2026
215
DJEČACI BOKELJA USPJEŠNI U AUSTRIJI
Kultura
23.06.2026
171
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR 26. JUNA
Društvo
23.06.2026
158
OPŠTINI KOTOR ZAHVALNICA POVODOM JUBILEJA ČETVRTINE VIJEKA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA CRNE GORE
Ekonomija
23.06.2026
477
DANAS INFO DAN POVODOM RASPISIVANJA JAVNOG POZIVA PODRŠKE POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA
Mali Oglasi