Arhiva
16.08.2015
602
CRNA GORA NA FILATELISTIČKOJ IZLOŽBI U SINGAPURU
Na filatelističkoj izložbi "Singapore 2015" koja se održava od 14. do 19. avgusta je i nacionalni komesar Crne Gore Jelisaveta Katurić. Ona je prva žena na toj funkciji iz regiona. Na izložbi učestvuje 80 zemalja sa preko 800 izlagača na 3000 vitrina, a Crnu Goru predstavljaju tri kolekcije i jedna literatura - katalog poštanskih maraka 1874 - 2012, autora Mihaila Raičevića iz Podgorice. U Singapuru će biti izložena i "Pisma bokeljskih pomoraca sa i ka jedrenjacima 1830-1890." vlasnika Đorđa Katurića, zatim "Okupacija Crne Gore i Boke Kotorske 1941-1945"i Pošta austrougarskih mornara 1914 - 1918" vlasnika Toma Katurića. (Fotografije : Facebook){gallery}filatelijasingapur{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
23.06.2026
118
SVEČANA PROSLAVA DANA BOKELJSKE MORNARICE KOTOR 26. JUNA
Društvo
23.06.2026
91
OPŠTINI KOTOR ZAHVALNICA POVODOM JUBILEJA ČETVRTINE VIJEKA HRVATSKOG GRAĐANSKOG DRUŠTVA CRNE GORE
Ekonomija
23.06.2026
458
DANAS INFO DAN POVODOM RASPISIVANJA JAVNOG POZIVA PODRŠKE POLJOPRIVREDNICIMA, RIBARIMA I MARIKULTURISTIMA
Kultura
23.06.2026
238
SPD JEDINSTVO - KONCERT ŽENE KOMPOZITORI PRAVOSLAVNE DUHOVNE MUZIKE
Kultura
23.06.2026
204
OTVORENE PRIJAVE ZA EDUKATIVNO-POKAZNU RADIONICU PLOVITI S MOREM
Mali Oglasi