Arhiva
12.08.2015
529
DŽEZ U NOĆI PUNOG MJESECA
"Džez u noći punog mjeseca" – naziv je muzičkog programa koji u subotu 29.avgusta s početkom u 23 sata na Vrmcu organizuju kotorski „Ekspedicio" i „Napredak" iz Gornje Lastve u saradnji sa planinarima „Vjeverice" I uz podršku turističkih organizacija Kotora i Tivta. Nastupiće "Sanja Raičković kvartet". Ulaz je slobodan, a kako je najavljeno, biće organizovana i pješačka tura od Kotora.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
22.06.2026
5293
MLADI TALENTI ŠOSMO VIDA MATJAN OTVORILI FESTIVALSKO LJETO U KOTORU
Sport
22.06.2026
262
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
22.06.2026
285
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
22.06.2026
196
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
22.06.2026
679
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Mali Oglasi