Arhiva
STJEPČEVIĆ: IZBJEĆI NESPORAZUME ZA DOBRO GRADA
„Svi smo svjesni značaja Kotor Arta, a javni prostor u gradu je onaj koji koristimo svi mi, pa mislim da nema potrebe da dolazi do konfliktnih situacija" – kazao je za Radio Kotor gradonačelnik dr Aleksandar Stjepčević komentarišući incident koji se dogodio tokom koncerta hrvatskog pjevača Džibonija organizovanog u Starom gradu u okviru KotorArta. Stjepčević kaže da će nadležne opštinske službe uraditi sve kako do ovakvih ili sličnih situacija više ne bi došlo. „Ne znam ko je vrijeđao zaposlene u KotorArtu, ali ovakve poteze svakako osuđujem. Vjerujem ipak da je u pitanju veliki nesporazum. Svi smo ovdje na zajedničkom zadatku i moramo biti sinhronizovani, a nikako da ometamo jedni druge. Uradićemo sve da ubuduće izbjegnemo ovakve situacije" – rekao je Stjepčević.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Sport
BALIĆ: FUDBALERI BOKELJA DANAS POČINJU PRIPREME ZA NOVU SEZONU, PROZIVKA U 18:30
Mali Oglasi