Arhiva
DŽIBONI: KOTORSKI KONCERT BIO JE ZA DUŠU
U okviru KotorArt Don Brankovih dana muzike, u nedjelju je pred katedralom Svetog Tripuna poznati hrvatski pjevač Džiboni održao akustični koncert. Nastupio je uz pijanistu Matiju Dedića, violinistu Marka Remljaka, bubnjara Branimira Gazdika, basistu Marka Reljanovića, a prateći vokal bio je Teo Brajčić.
„Bio je ovo sasvim intiman koncert, za dušu. Zadovoljstvo mi je nastupati sa mojim najboljim prijateljima i sretan sam što sam u Kotoru. Prvo što sam pomislio nakon završetka koncerta je da se večeras desila neopisiva ljepota i da sam potpuno zaboravio na vrijeme. Ja nisam dio estrade, pjevam isključivo pjesme koje osjećam. Moja dužnost nije da se dopadnem širem auditorijumu i u tom kontekstu nikada ne pravim kompromise. Kada ljudi koji me vole i razmiju dođu na moj koncert osjećam se dužnim da ih usrećim i to je večeras bio slučaj, na moju veliku radost", rekao je Džiboni u izjavi za Radio Kotor. Podsjetimo, karte su bile rasporodate već dva dana prije početka koncerta. foto Duško Miljanić {gallery}dzibonimiljanic{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Sport
BALIĆ: FUDBALERI BOKELJA DANAS POČINJU PRIPREME ZA NOVU SEZONU, PROZIVKA U 18:30
Mali Oglasi