Arhiva
27.07.2015
795
POZIV NA RACIONALNO TROŠENJE VODE
„Pozivamo građane da racionalnije troše vodu kako bi se obezbijedilo uredno vodosnbdijevanje svih potrošača na nižim i visočijim kotama na području opštine" – saopštio je gradski vodovod. Shodno Odluci o javnom vodosnabdijevanju na području opštine Kotor, kako stoji u saopštenju, zabranjeno neovlašćeno koristiti vodi kao i svako rasipanje i neracionalno trošenje vode, a naročito korišćenje vode preko neregistrovanih priključaka. Ekipe D.O.O. Najavljeno je da će preduzeće „Vodovod i kanalizacija Kotor" u narednom periodu obavljati konstantnu kontrolu svih mjernih mjesta i ukoliko ekipe uoče nepravilnosti, doći će i do kažnjavanja.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
22.06.2026
137
USPJEŠNA SEZONA ZA STK KOTOR, CILJEVI ISPUNJENI
Sport
22.06.2026
142
KK KOTOR PO TRADICIJI UČESNIK TURNIRA U ITALIJI
Sport
22.06.2026
114
MILJENOVIĆ NA EVROPSKOM PRVENSTVU U AUSTRIJI
Društvo
22.06.2026
326
NAUTIKA USPJEŠNO IZAŠLA IZ NEVREMENA
Sport
22.06.2026
355
BALIĆ: FUDBALERI BOKELJA DANAS POČINJU PRIPREME ZA NOVU SEZONU, PROZIVKA U 18:30
Mali Oglasi