Arhiva
BULATOVIĆ SPREMAN ZA SILVERSTON
Kotorski automobilista Dejan Bulatović, član auto moto kluba „Blažo Smiljanić" u tandemu sa Mladenom Lalušićem vozi drugu sezonu zaredom „Seat Leon Kup" za Lein rejsing tim.
Prva od sedam predviđenih trka održana je krajem aprila u Francuskoj, druga u Estorilu u Portugaliji, a treća je na programu 6. i 7.juna u Silverstonu.
„Zadovoljan sam svojim nastupima na prve dvije trke i nadam se dobrom plasmanu i u Engleskoj", rekao je za naš program auto as iz Risna.
Ove godine u ovom prestižnom evropskom takmičenju vozi 35 automobilista.
Bulatović je svoj „seat leon" najnovije generacije sa kojim nastupa, dovezao u Kotor, u želji da ga približi učesnicima brdske trke Kotor-Trojica, kao i svim zainteresovanim ljubiteljima automobila.
Dejan Bulatović je u minulih 14 sezona osvojio brojne trofeje na domaćoj i međunarodnoj sceni, a 2009.godine je bio šampion FIA Centralno evropske zone u klasi Sport prodakšn do 2.000 kubika za volanom pežoa 306.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
JOKIĆ: INICIJATIVA OPOZICIJE BEZ UTEMELJENJA, BUDŽET OPŠTINE PRED ODBORNICIMA U MARTU
Društvo
MALIŠANI IZ VASPITNIH JEDINICA DOBROTA I KOTOR POSJETILI AERODROM U TIVTU
Kultura
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (27.02.2026.)
Sport
PRIPREME U15 REPREZENTACIJE NA BAZENU ZORAN DŽIMI GOPČEVIĆ U KOTORU
Sport
NIKALJEVIĆ, KLJAJEVIĆ I VUKOJE NA REPREZENTATIVNOM SPISKU
Mali Oglasi