Arhiva
BAJLO NA VEČERI FRIZERSKIH ZVIJEZDA U RIJECI
Kotorski frizer Duško Radević, vlasnik salona BAJLO nastupiće večeras u Rijeci na VEČERI FRIZERSKIH ZVIJEZDA, koja će okupiti najbolje majstore makaza iz regiona i šire.
U prigodnom propagandnom materijalu koja je izašao iz štampe uoči 12. Međunarodnog frizerskog festivala, navodi se da je Bajlo dobitnik mnogih regionalnih i međunarodnih priznanja i nagrada. Godine 2013. proglašen je za FRIZERA GODINE u Crnoj Gori.
Višegodišnji je edukator i umjetnički direktor Revlon Profesionala za Crnu Goru. Učesnik je brojnih frizerskih manifestacija i stručnih seminara širom svijeta. Osim Londona, njegova trajna inspiracija je grad Kotor.
Tako su nastale brojne kolekcije Fjaka i to: Abrum, Pozdrav iz Kotora, Moja ulica, Karampana, Tre Sorelle i druge.
Na „Večeri frizerskih zvijezda" u Hrvatskom kulturnom domu u Rijeci nastupiće još Elvir Bajrić- Sarajevo, Dražen Crndak-Zagreb, Dušan Ličina- Beograd, Ivica Pavlačić-Karlovac, Željko Samardžija- Banja Luka, Joško Tafra-Omiš, Tomaž Turk-Ljubljana i Ivan Vukčević-Podgorica.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
PJACA OD KNJIGE U ZNAKU DON BRANKA: SJEĆANJE NA ČOVJEKA KOJI JE POSTAVIO TEMELJE KOTORARTA
Zabava
REPERTOAR KINA BOKA OD 15. JULA DO 1. AVGUSTA 2026.
Kultura
PREDAVANJE O. OLIVERA SUBOTIĆA POVODOM 170 G. OD ROĐENJA NIKOLE TESLE DANAS
Kultura
ANDREJ KOROBEJNIKOV RECITALOM „TRANSFORMACIJA ZVUKA“ DANAS STIŽE NA KOTORART
Kultura
MUZIČKO POETSKO VEČE OBEĆAO SI MI SJUTRA
Mali Oglasi