Arhiva
VEČERAS MASKENBAL U MAKSIMUSU
Prvi ovogodišnji tradicionalni kotorski maskenbal u diskoteci „Maksimus" biće održan večeras. „Pod izgovorom da je maskama sve dozvoljeno maskenbal će zadovoljiti sve ukuse, ispoštovati dugu tradiciju, te zabaviti posjetioce do kasno u noć", rekla je za Radio Kotor pi ar ove diskoteke Irena Mačić. Prema njenim riječima očekuje se oko 600 maski i oko hiljadu i po ljudi iz svih krajeva Crne Gore. „Najavljen je i dolazak maškarane grupe iz Dubrovnika", istakla je Mačić.
Najbolje maske očekuju novčane nagrade-za grupne 1.000, 700 i 500 eura, a za pojedinačne-400, 300 i 200 eura. Za maskirane ulaznica košta 2 eura, a za one bez maski 6. Voditelj programa biće Bane Žugić.
„Pozivam zainteresovane da budu dio naših svečanosti, da budu maštoviti i da sa nama podijele pozitivnu energiju. To je jedini recept za veselje i sjajan provod u našoj diskoteci", poručila je Mačić.
Foto - kolektiv.me
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
ASGAR FARHADI GOST 39. FILMSKOG FESTIVALA HERCEG NOVI
Društvo
GOST MAGAZINA GRAD SJUTRA OD 10 SATI PREDSJEDNIK HGD CG MIRKO VIČEVIĆ
Kultura
KULTURNI CENTAR: BOKEŠKA NOĆ 2026, KOTOR U SUBOTU PONOVO SLAVI TRADICIJU, MORE, SVJETLOST I MUZIKU
Zabava
MORINJSKO VEČE: FEŠTA ZA PAMĆENJE (VIDEO)
Sport
TRENER GRBLJA TOMAŠEVIĆ - UTAKMICA MIMO OČEKIVANJA, IMAMO POTENCIJAL
Mali Oglasi