Arhiva

25.11.2019
1522

BEZ GOLOVA POD VRMCEM

1A1A0AAABOKNOV19U komšijskom derbiju 18. kola Druge lige, juče su na Gradskom stadionu u Kotoru, Bokelj i Arsenal igrali 0-0.

Kotorani nisu uspjeli da se revaširaju Tivćanima za poraz u prvom dijelu prvenstva, a imali su terensku inicijativu i dva puta pogodili stativu.

No, lopta nije htjela u gol, poslije udaraca Stevovića i Bakića u 54. i 69. minutu.

Bokelj je od 80.minuta igrao bez golmana Kordića,koji je ,nakon prigovora,dobio prvo žuti,a poslije toga i crveni karton.

Pošto Kotorani nisu imali rezervnog čuvara mreže, na gol je stao Zlatičanin.

Par minuta kasnije, put u svlačionicu, sudija Marković iz Podgorice, pokazao je i treneru domaćih Slavoljubu Bubanji.

U ostalim mečevima Mornar i Jezero su odigrali 1-1,a Dečić i Jedinstvo 2-2,Drezga je bila bolja od Ibra 3-1,a Lovćen od Otrant Olimpica 2-1.