Arhiva

28.10.2019
329

BOKELJ SRUŠIO LIDERA

1a1a0aabokelj271019Fudbaleri Bokelja pobijedili su danas u Kotoru ekipu Dečića 3-1, u meču 14. kola Druge lige.

Poveli su domaći u 29. minutu golom iskusnog Miroslava Zlatičanina, samo tri minuta kasnije, prednost je uvećao Petar Sekulović i sa dva gola u mreži gostiju otišlo se na odmor.

Gosti su na početku drugog poluvremena, tačnije u 48. minutu, smanjili vođstvo pogotkom Ivana Kneževića.

Dilemu oko pobjednika meča, riješio je Marko Čavor u 84. minutu susreta preciznim udarcem u desni ugao gola gostiju.

Bokelj se tako revanširao Tuzanima, za poraz u prvom dijelu prvenstva, kada je na Tuškom polju izgubio 3-0.

Ostali rezultati: Lovćen-Arsenal 0-3, Drezga-Mornar 1-0, Otrant Olimpic-Jezero 1-2 i Ibar-Jedinstvo 2-0.

Kotorani su sada četvrti na tabeli sa 20 bodova, a u narednom kolu gostovaće ekipi Ibra u Rožajama.

Lider je Dečić sa 29 bodova, dok drugoplasirano Jezero ima 28.