Arhiva

14.10.2019
467

PETARDA BOKELJA PROTIV DREZGE

1a1a0abokelj131019Fudbaleri Bokelja pobijedili su juče u Kotoru ekipu Drezge 5-1, u meču 12. kola Druge lige.

Bio je to uspješan debi na klupi novog trenera Slavoljuba Bubanje, čiji su igrači pružili lijepu i nadasve efikasnu igru.

Kotorani su poveli golom Počeka iz penala u 20. minutu, isti igrač je u 35. minutu povisio na 2-0, a gosti su smanjili dva minuta kasnije iz jedanaesterca.

Precizan sa bijele tačke bio je Petar Vukčević.

U drugom poluvremenu još dva gola domaćina, tačnije Srđana Boškovića u 56. i 67. minutu, a konačan rezultat u finišu susreta postavio je Miloš Stevović, koji je u 70. minutu zamijenio Vasilija Čavora.

Trener Bubanja je pružio šansu još dvojici igrača sa klupe,umjesto Radomira Krstina, ušao je Miloš Vukić, a dvostrukog strijelca Boškovića zamijenio je Petar Sklender.

Ostali rezultati današnjih utakmica: Lovćen-Dečić 1-1, Otrant Olimpic-Mornar 0-0, Ibar-Arsenal 2-0 i Jedinstvo-Jezero 3-0.

Bokelj u narednom kolu gostuje Jedinstvu u Bijelom Polju.{gallery}1a1a0abokelj131019{/gallery}