Arhiva
KNEŽEVIĆ: OD 1. SEPTEMBRA TRENINZI U SALI ŠKOLE NJEGOŠ
Košarkaši „Kotora", u svim uzrasnim kategorijama, vrijedno treniraju pred brojne obaveze koje ih očekuju u predstojećoj sezoni.
„Gotovo neprekidno smo radili tokom čitavog ljeta, a od 1. septembra radićemo u sali osnovne škole „Njegoš" na Benovu.
Seniorski sastav napustilo je nekoliko igrača, koji su prešli u druge sredine, a što se tiče mlađih kategorija, mislim da kadeti imaju najveće šanse da se nađu u završnici prvenstva Crne Gore.
U klubu trenira oko 70 košarkaša sa kojima rade tri trenera.
Najveći problem u radu mlađih kategorija je nedovoljan broj termina za treninge u kotorskim salama i po tom pitanju djeca nemaju optimalne uslove", rekao je trener Momo Knežević
„U zadnjih godinu - dvije, dobijamo nešto više sredstava iz opštinskog budžeta, ali je problem, što su u međuvremenu, poskupili i zakupi za korišćenje sale za treninge i utakmice i do 100 odsto.
Ipak, nadam se da će sredstva od Opštine biti dovoljna za nesmetano funkcionisanje kluba", zaključio je strateg kotorske ekipe za lokalni javni emiter.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
DRUŽENJE SA MATIJOM BEĆKOVIĆEM
Kultura
OTVORENA IZLOŽBA POSTANALOGNI SIGNALI MILANKE MIRKOVIĆ: NIJE ME ZANIMALA NOSTALGIJA, VEĆ ONO ŠTO OSTAJE NAKON NJE
Društvo
LUKA KOTOR PREDSTAVILA REZULTATE PROJEKTA DANOVA NEXT: NOVA OPREMA ZA VEĆU PRISTUPAČNOST OSOBAMA SA INVALIDITETOM
Kultura
KONCERT KLAPE INCANTO ODLOŽEN ZA 13. JUN
Sport
BALIĆ: PRIORITET JE IZBOR NOVOG TRENERA
Mali Oglasi