Arhiva
APRCOVIĆ SE SASTAO SA PREDSTAVNICIMA UDRUŽENJA PENZIONERA
Predsjednik Opštine Kotor Željko Aprcović primio je juče predsjednika Udruženja penzionera Kotor Pera Miloševića i potpredsjednika Udruženja Vlada Kašćelana.
“Predsjednika Aprcovića su najprije upoznali sa radom Udruženja, a zatim su razgovarali o dobijanju placa za izgradnju stambene zgrade za potrebe penzionera.
Milošević je kazao predsjedniku da osamdeset dvoje članova Udruženja nemaju riješeno stambeno
pitanje, kao i da su se više puta obraćali Opštini u cilju dobijanja placa za izgradnju stambenog objekta.
„Upoznat sam sa problemima najstarije populacije ,a rješavanje istih jedan je od prioriteta lokalne samouprave“, najprije je istakao predsjednik Aprcović.
„Sa Sekretarijatom za imovinsko pravne poslove Opštine Kotor dogovoreno je da do 1. septembra tekuće godine dostave spisak placeva u vlasništvu Opštine na kojima bi
se mogla graditi stambena zgrada“ , kazao je predsjednik Opštine. „Nakon toga bi uslijedio sastanak sa direktorom Fonda PIO na kojem bi se dogovorili o daljem načinu i postupku realizacije stambenog pitanja penzionera”, zaključio je predsjednik Opštine
Kotor Željko Aprcović, a navodi se u saopštenju koje nam je proslijeđeno iz loklane uprave.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
MUZEJI KOTOR: BAŠTINA NIJE SCENOGRAFIJA
Društvo
SLUŽBA ZA INSPEKCIJSKE POSLOVE OPŠTINE KOTOR: UKLANJANJE NELEGALNO DEPONOVANOG KAMENA NA LOKACIJAMA U KOSTANJICI I STOLIVU
Sport
FUTSAL 10.KOLO,PORAZI CATTARA I BOKE
Sport
PORAZ CATTARA OD VOJVODINE, IVAN MARKOVIĆ 4 GOLA, RANĐIĆ 7
Zabava
TRADICIONALNI ZIMSKI KOTORSKI KARNEVAL 2026. U REPORTAŽI RADIO KOTORA (VIDEO)
Mali Oglasi