Arhiva
GIREVOY – RUSKO DIZANJE TEGOVA PO PRVI PUT U CRNOJ GORI
Danas je u Sali O.Š. Njegoš održan seminar koji je vodio pionir ovog sporta u Srbiji, predsednik Srpske girevoy sport asocijacije , aktivni takmičar u kettlebell liftingu koji je prošao obuku u kolijevci girevoy sporta Rusiji, osvajač brojnih medalja na medjunarodnim kettlebell lifting takmičenjima od kojih je najznačajnija bronzana medalja na prošlom svetskom prvenstvu u Kazakstanu, Aleksandar Miletić.
Organizator seminara je Danijel Krivokapić, naš sugrađanin, uspješni rvač koji sa Miletićem sarađuje od 2015. godine. Ovaj seminar je kruna njihove saradanje, a Krivokapića je Miletić pripremao za Svijetsko prvenstvo u klasičnoj džiu džici u Bukureštu, na kom je Krivokapić postao juniorski vice šampion svijeta.
Detaljnije o seminaru, poslušajte u ponedeljak od 10:45 sati na talasima radio Kotora.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
KOMUNALCI AKTIVNI – UKLONILI OBOLJELA STABLA PALMI, PRIPREMAJU PODLOGU ZA SADNJU NOVIH CVIJETNIH VRSTA
Društvo
PREZENTACIJA OMLADINSKIH PROJEKATA DANAS U 18 SATI
Društvo
NA GRADSKOJ RIVI U TOKU OBILJEŽAVANJE PARKINGA ZA MOTOCIKLE; OBEZBIJEĐENO 105 MJESTA
Društvo
ODRŽANA JAVNA TRIBINA STANJE ŽIVOTNE SREDINE U LOKALNOJ ZAJEDNICI ZA MZ DOBROTA 1, MZ DOBROTA 2, ORAHOVAC
Ekonomija
NACRT ODLUKE O PROGLAŠAVANJU ZAŠTIĆENOG PRIRODNOG DOBRA SPOMENIK PRIRODE STABLO HRASTA MEDUNCA U GORNJEM ORAHOVCU – SELO UBALAC , DANAS CENTRALNA JAVNA RASPRAVA
Mali Oglasi