Arhiva
VICO-OSLONAC NA MLADE VATERPOLISTE
Vaterpolisti Primorca juče su na Ljetnjem bazenu u Kotoru počeli pripreme za novu sezonu, u kojoj ih očekuju brojne obaveze.
Na okupu su mladi igrači,kojima su se priključili i vaterpolisti koji su nedavno osvojili srebro na Evropskom prvenstvu u Burgasu,a pet igrača ima obaveze sa reprezentacijom Crne Gore do 17 godina.
Trener Petar Vico očekuje da će sa treninzima u bazenu u Škaljarima njegova ekipa početi do kraja novembra.
„Naredna sezona je izazov za nas.
Ekipa će biti drugačija u odnosu na lani,a oslonac je na mlade igrače,neće biti lako,ali će dugoročno ovakav način dati rezultate.
Moramo forsirati naše mlade igrače iz Kotora", kaže strateg Kotorana.
„Primorac ove godine neće učestvovati u Evrokupu zbog finansijskih razloga,a i ekipa nije konkurentna za jedno ovakvo takmičenje",zaključio je trener bivšeg prvaka Evrope za naš program.
Osim u domaćem prvenstvu i kupu,Kotorani će biti učesnici Regionalne A1 lige,koja počinje polovinom septembra
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Zabava
MILA NIKIĆ NAKON USPJEHA NA BISERU JADRANA: BALANS IZMEĐU KANCELARIJE I MUZIKE JE MOJ RECEPT ZA STVARNOST (AUDIO)
Sport
SREBRO ZA ODBOJKAŠICE U UROŠEVCU
Sport
VATERPOLISTI ŠESTI U SIDNEJU, PORAZ OD ŠPANIJE
Društvo
OPŠTINA KOTOR I AGENCIJA ZA SPREČAVANJE KORUPCIJE POTPISALE MEMORANDUM O SARADNJI
Kultura
10. JUBILARNI MEĐUNARODNI FILMSKI FESTIVAL FORTECA PERAST 2026, IZMEĐU 26. i 30. JULA I TURNEJA U KOTORU, BERANAMA I NA CETINJU
Mali Oglasi