Arhiva
05.08.2019
364
XVII RADIONICA ZA DUVAČKE INSTRUMENTE U TIVTU
Radionica za duvačke instrumente koja se u Tivtu održava sedamnaestu godinu zaredom, počela je danas.
Ukupno dvanaest polaznika radionice za saksofon radiće sa predavačima Peterom Gasteigerom iz Austrije i Bojanom Vukelićem iz Srbije od 5. do 10. avgusta.
Kruna ovog rada je Koncert pod nazivom " sax... O promenada... III", koji će se 9. avgusta održati u naselju Luštica bay.
Na Koncertu će nastupiti različiti ansambli od tria, kvarteta i dr., u kojima će pored predavača svirati i sami polaznici radionice.
Program obuhvata austrijske i njemačke kompozitore Branbek, Raake, Hoffmann, muziku posvećenu fudbaleru Maradoni, kubanske i afričke elemente, jazz, kao i obrade Bitlsa.
Pokrovitelji ovog projekta su: Austrijska ambasada, Luštica bay, Aerodromi CG, opština Tivat, Ministarstvo kulture.
Organizatori su NVO Ars praesentia u saradnji sa Muzičkom školom Tivat. (saopštenje Ars praesetia)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
14.01.2026
216
BALANDŽIĆ: TOKOM 2025. GODINE IZREČENO 3.400 PREKRŠAJNIH NALOGA, NAPLAĆENO PREKO 200.000 EURA
Društvo
14.01.2026
348
DOBROTA KOD ŽUTE PLAŽE – OŠTEĆEN KOLOVOZ
Društvo
14.01.2026
621
RAJKO KRSTIČEVIĆ: HLADNE GRBALJSKE NOĆI KRIJU TAJNU VRHUNSKOG PARADAJZA
Društvo
14.01.2026
502
PRETRESI VIŠE STAMBENIH I DRUGIH OBJEKATA U KAVČU
Zabava
14.01.2026
485
KOTOR WINTER FEST – SINOĆ NASTUPILI CASTEL NUOVO I BANE NEDOVIĆ
Mali Oglasi