Arhiva
OBRAĆANJE MASSIMA SAVIĆA NAKON KONCERTA U KOTORU
Massimo Savić, nakon koncerta u Kotoru, u okviru Festivala KotorArt, koji je održan na Stadionu malih sportova na Benovu, 30. jula, šalje svoje obraćanje gdje prenosi utiske o koncertu.
Massimo je sa sjajnom ekipom muzičara izveo nove i stare hitove uz koje su čitav auditorijum podigli na noge. Massimo Savić (vokal), Bruno Urlić (violina), Ivan Pešut (gitara), Alan Svetopetrić (gitara), Gojko Tomljanović (klavijature), Marko Matošević (bubnjevi) i Boris Popov (udaraljke) svojom harizmom i sviračkim umjećem su, u dvočasovnom nastupu, šarmirali publiku gdje je dobra energija vladala od samog početka koncerta.
Ovo je Massimov drugi nastup na Festivalu KotorArt.
Masimo je, pored najvećih hitova, predstavio i svoj novi album Sada, s kojeg su se uveliko izdvojile najslušanije pjesme, poput 1000 ljudi i Neka ti plove brodovi. Album, koji je objavila Izdavačka kuća Aquarius Records 2018. godine, predstavlja jednu vremensku tačku, postavljenu kao sadašnji trenutak u odnosu na prvi album Sjaj u tami, objavljen prije 35 godina, i u odnosu na budućnost, koja, sudeći po novim pjesmama, obećava sjajan uspjeh.(PR služba Međunarodnog festivala KotorArt)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
BUBANJA: UVOĐENJEM AUTOMATA ZA NAPLATU TOALETA PRIHOD U JULU VEĆI ZA 323 ODSTO U ODNOSU NA ISTI MJESEC PROŠLE GODINE
Ekonomija
PIJAČNI BAROMETAR – BRESKVE 3, GROŽĐE OD 5 DO 7 EURA
Zabava
OTVOREN DRUGI FASHION BANG U KOTORU - VEČERAS KREACIJE PREDSTAVLJAJU MARINA BANOVIĆ I PREDRAG ĐUKNIĆ
Društvo
ČETIRI BRODA DANAS U KOTORU
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - MARIO MASKARELI PJESNIK ŠTAFELAJA BOKE
Mali Oglasi