Arhiva
MNA:EXPO LIVE PROGRAM IZDVOJIO 100 MILIONA DOLARA ZA PODRŠKU PROJEKTIMA
U okviru priprema za Univerzalnu izložbu EXPO 2020 koja će biti održana u Dubaiju, otvoren je 5. ciklus Expo Live programa za finansiranje inovacija sa ukupnim budžetom od 100 miliona američkih dolara za podršku projektima koji podstiču inovativne uticaje i stvaraju ekološku ili socijalnu vrijednost.
Konkurs je otvoren za podnošenje prijava do 15. septembra 2019. godine.
Program je namijenjen preduzećima, startup-ovima, malim i srednjim preduzećima, individualnim preduzetnicima, nevladinim organizacijama koje mogu da kandiduju inovacije na nivou prototipa, a u skladu sa podtemama EXPO-a 2020: Mogućnost, Mobilnost i Održivost.
Projekti koji pobijede na konkursu biće podržani finansiranjem, poslovnim usmjeravanjem i promocijom, dok će uspješni kandidati dobiti priliku da pokažu svoja rješenja milionima posjetilaca na EXPO-u 2020 u Dubaiju.
EXPO LIVE Program predviđa objavljivanje dva konkursa godišnje do otvaranja EXPO-a u oktobru 2020. godine.
Više informacija o ovom Programu, kao i načinu podnošenja prijava možete naći na sljedećoj web stranici: https://www.expo2020dubai.com/en/expo-live/expo-live. (Ministarstvo nauke)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Kultura
PREPORUKE ZA ČITANJE IZ KNJIŽARE SO (15.08.2026.)
Društvo
BUBANJA: UVOĐENJEM AUTOMATA ZA NAPLATU TOALETA PRIHOD U JULU VEĆI ZA 323 ODSTO U ODNOSU NA ISTI MJESEC PROŠLE GODINE
Ekonomija
PIJAČNI BAROMETAR – BRESKVE 3, GROŽĐE OD 5 DO 7 EURA
Zabava
OTVOREN DRUGI FASHION BANG U KOTORU - VEČERAS KREACIJE PREDSTAVLJAJU MARINA BANOVIĆ I PREDRAG ĐUKNIĆ
Društvo
ČETIRI BRODA DANAS U KOTORU
Mali Oglasi