Arhiva
JOVIĆEVIĆ: PUNO LIJEPIH STVARI U BOKELJU
U finalu Kupa Crne Gore na nivou Udruženja klubova Jug bivša Južna fudbalska regija, danas se na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Kotoru sastaju gradski rivali, pioniri Bokelja i Grblja.
„Nadamo se dobrom rezultatu, iako je Grbalj favorit", rekao je za naš program trener Bokelja Darko Jovićević, koji u tandemu sa Milošem Nikezićem, vodi sa klupe ovu talentovanu generaciju kotorskog kluba.
„Dosta ljudi dolazi da gleda naše utakmice i ovom prilikom bih pozvao navijače da nam pruže podršku.
Imamo puno talentovane djece, a posebno bih istakao Andreja Radevića i Miloša Krivokapića, koji su već dobili i pozive za reprezentaciju Crne Gore.
Sa novom upravom u Bokelj su došle i nove investicije, a uskoro ćemo dobiti i komplet nove svlačionice za naše najmlađe kategorije, tako da se svi zajedno radujemo svim tim lijepim stvarima, koje se dešavaju u našem klubu", istakao je Jovićević za Radio Kotor.
Utakmica pionira Bokelja i Grblja počinje danas u 15 sati.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
BAKLJAMA I HIMNOM U PONOĆ OBILJEŽEN DAN NEZAVISNOSTI CRNE GORE U KOTORU (VIDEO)
Kultura
KNJIŽEVNO VEČE POSVEĆENO SAVREMENIM CRNOGORSKIM PJESNICIMA: POEZIJA JE NAJVIŠI OBLIK LJUDSKOG JEZIKA
Sport
PORAZ BOKELJA, POBJEDA JEDINSTVA, RAZLIKA BOD, SUTJESKA ŠAMPION
Društvo
ODRŽAN DEFILE GRADSKE MUZIKE I POLUMATURANATA OŠ NJEGOŠ I IVO VISIN I RESURSNOG CENTRA
Sport
GRBALJ DVA PUTA VODIO U ULCINJU, NA KRAJU IZGUBIO, OTRANT PRVOLIGAŠ
Mali Oglasi