Arhiva
BALKANSKA MEĐA U KOTORSKOM KINU
Trenutno najgledaniji film BALKANSKA MEĐA prikazivaće se u kotorskom kinu "Boka" 11,12,13. i 14. aprila u dva termina - od 17 i od 20 sati.
U filmu koji je režirao Andrej Volgin, glume: Miloš Biković, Milena Radulović, Aleksandar Radoičić, Anton Pampušni i drugi.
Prodaja ulaznica po cijeni od tri eura biće na blagajni kina "Boka" od četvrtka 11. aprila od 15 do 20 sati.
"Inspirisan istinitim događajem, film Balkanska međa prikazuje tajnu operaciju grupe ruskih specijalaca koja iz Moskve dobija naređenje da prije NATO trupa zauzme aerodrom "Slatina" u Prištini i zadrži ga dok ne stigne pojačanje. Dok se čeka pojačanje ruskog bataljona stacioniranog u Bosni, specijalni tim predvođen Andrejem Šatalovim i Bekom Ethoevim kojima se pridružuju pripadnici MUP-a, Vuk i Fadilj, vode nemilosrdni rat protiv komandanta albanske grupe – Smuka..." – stoji u najavi iz Kulturnog centra "Nikola Đurković".
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
INSTITUT ZA BIOLOGIJU MORA 8/65: U OVOJ KUĆI ODMARAO SE NJEGOŠ VIŠE PUTA KAO GOST KAP. KRSTA RADONIČIĆA
Društvo
DANAS SKUPŠTINA UDRUŽENJA PENZIONERA KOTOR (26.02.2026.)
Društvo
POZIV BRODARIMA NA SASTANAK POVODOM PREDSTOJEĆE TURISTIČKE SEZONE
Zabava
PREDSTAVA OPROSTI DRUŽE STARI 27. FEBRUARA NA SCENI KOTORSKOG KULTURNOG CENTRA
Društvo
MD “BOKA” POZIVA NA TAKMIČENJE U PRIPREMI TRADICIONALNIH JELA - “SVAKO SELO IMA SVOJE JELO” 28. FEBRUARA
Mali Oglasi