Arhiva
GOJKOVIĆ: NISMO ISKORISTILI ŠANSU KOJA NAM SE UKAZALA
Selektor Vladimir Gojković nakon poraza od Mađarske u četvrtfinalu Evropa kupa, čime smo ostali bez šansi da se domognemo završnog turnira Svjetske lige, kazao je da nijesmo iskoristili šansu koja nam se ukazala.
"Utakmica je imala čudan tok, i definitivno da su dosta uticala ta nova pravila da bude puno više šansi, puno više izmjena. Dobro smo otvorili utakmicu, nijesmo iskoristili priliku da odemo na dva, tri gola prednosti kada smo imali igrača više. Primili smo lake golove i Mađari su preuzeli inicijativu. Uspjeli smo da se vratimo do kraja druge četvrtine, odigrali dobro pet minuta treće... Međutim, nijesmo iskoristili pet igrača više, imali smo dominaciju u bazenu. Opet su nam pobjegli na dva razlike, opet smo uspjeli da se vratimo, ali smo imali taj potez, udarac koji je bio bespotreban, koji ne želim da komentarišem, ali potez koji nas je na pet minuta do kraja definitivno izbacio iz utakmice."
Crna Gora će danas u razigravanju za plasman od 5. do 8. mjesta igrati sa poraženim iz duela Italije i Grčke.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
ŠANTIĆ O TRAGEDIJI NA ELBRUSU: PLANINA UZIMA SVOJE, OSTAJE SAMO ŽAL ZA KOLEGAMA
Kultura
PREDSTAVA STUB SRAMA OTVARA PITANJA O IDENTITETU, PREDRASUDAMA I LIČNIM STRAHOVIMA
Društvo
MIRNIJI DAN U LUCI KOTOR - JEDINO NAJAVLJENO PLOVILO KATAMARAN ANTONIJA
Kultura
DOBROTSKA ČIPKA I TORTA PONOVNO SPOJILE HRVATSKU I CRNU GORU - PREMIJERA FILMA DOBROTSKA ČIPKA I TORTA: BAŠTINA KOJA POVEZUJE ODRŽANA U ZADRU
Sport
LAHORAŠI U CRNOGORSKOJ REPREZENTACIJI NA REGATI U POLJSKOJ
Mali Oglasi