Alat za prilagodljivost

  • Veći tekst
  • Font za disleksiju
  • Podebljanje teksta
  • Crno-bijelo
  • Visoki kontrast
  • Kursor
  • Resetuj
  • Pristupačnost

Arhiva

28.02.2019
357

IZLOŽBA U OKVIRU ZIMSKIH KARNEVALSKIH FEŠTI

1a1a1amaska19febIzložba u okviru kotorskih Zimskih karnevalskih fešti 2019 biće otvorena večeras u 19 sati.

U staklenoj Galeriji Kulturnog centra biće izloženi stari kostimi, maske i slike karnevalskih grupa.

Posjetioci će biti u prilici da pogledaju nagrađene maske koje su ustupile karnevalske grupe Karampana, Za dešpet, Kosmopolitanke, Ćakulonija, Resursni centar za sluh i govor i Koloranti.

A, kod nas, u Kotoru, kolijevci maskenbala na našim prostorima, iz godine u godinu smo svjedoci sve boljih i kvalitetnijih maski i kostima, koji svojim kvalitetom i originalnošću ne zaostaju za onima koji se mogu vidjeti na poznatijim maskenbalima širom svijeta.

Glavni »krivci« za postizanje tog kvaliteta i originalnosti su ljudi, koji svojom bezgraničnom inspiracijom i ljubavlju prilaze maskenbalima.{gallery}1a1A1A1A1AMASKEFEB19{/gallery}

Sponzori Zimskih kotorskih fešti su: Crnogorska komercijalna banka, Meridijan DMC, Javno komunalno preduzeće Kotor, Pomorski muzej Crne Gore Kotor, Tujko doo, Kotorska suvenirnica, Hostel Old town, Vodovod i kanalizacija Kotor, Cafe bar Siempre, Kotorska brijačnica, Riva print, Turistička agencija "GALILIEO".

Medijski sponzori: Radio Kotor, RTVCG, Radio Televizija Budva, Kotor TV, Radio Tivat, Radio Dux, Radio Herceg Novi, Radio Antena M, Radio Titograd, Travel Montenegro, Boka news.

(JU Kulturni centar "Nikola Djurković"  Kotor)

 

Podijeli na: